UutisetSääNetti-TVTV-opasSoMeHakuPalaute

Eurosport Torstai 28.7.

05:30
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
Parhaat palat : Selostus: Peter ja Christian Selin (Uusinta)

Kello 6:00

06:30
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Saksa
Finaali Selostus: Tapio Furuholm (Uusinta)
07:30
Jalkapallo: Major League Soccer
20. kierros New York Red Bulls (Yhdysvallat) - New York City FC (Yhdysvallat) (Uusinta)
08:30
Pyöräily: Tour of Wallonnie - Wallonnien ympäriajo, Belgia
5. etappi (Uusinta)
09:00
Snooker: World Open , Kiina
Suora
09:30
Snooker: World Open , Kiina
Suora

Kello 12:00

12:00
Pyöräily: Tour of Wallonnie - Wallonnien ympäriajo, Belgia
5. etappi (Uusinta)
13:25
Muut lajit: Going for Gold
Hyökkäys kohti kultaa. Katsaus urheilijoiden valmistautumiseen kauden päätavoitetta kohden. (Uusinta)
13:30
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
Parhaat palat : Selostus: Peter ja Christian Selin (Uusinta)
14:30
Snooker: World Open , Kiina
Suora
17:30
Snooker: World Open , Kiina
Suora tai osittain jälkilähetys

Kello 18:00

18:30
Pyöräily: Tour of Wallonnie - Wallonnien ympäriajo, Belgia
5. etappi (Uusinta)
19:30
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
Parhaat palat : Selostus: Peter ja Christian Selin (Uusinta)
20:25
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)
20:30
Muut lajit: Going for Gold
Hyökkäys kohti kultaa. Katsaus urheilijoiden valmistautumiseen kauden päätavoitetta kohden. (Uusinta)
20:35
Jalkapallo: Naisten alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Slovakia
Välierät (Uusinta)

Kello 21:00

21:15
Jalkapallo: Naisten alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Slovakia
Välierät (Suora)
23:30
Jalkapallo: Major League Soccer
Makasiiniohjelma kokoaa Pohjois-Amerikan ammattilaissarja MLS:n kohokohdat. (Uusinta)
23:55
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)

Kello 24:00

00:00
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
Parhaat palat : Selostus: Peter ja Christian Selin (Uusinta)
01:00
Jalkapallo: Naisten alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Slovakia
Välierät (Uusinta)
02:30
Snooker: World Open , Kiina
Uusinta
04:00
Mäkihyppy: Kesä GP Courchevel, Ranska
HS 132 (Uusinta)