UutisetSääNetti-TVTV-opasSoMeHakuPalaute

Eurosport Sunnuntai 24.7.

23:30
Yleisurheilu: Nuorten MM-kisat Bydgoszcz, Puola
Uusinta

Kello 24:00

01:00
Ralli raid: Silk Way
14. etappi (Uusinta)
01:15
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
20. etappi: Megeve - Morzine Selostus: Peter ja Christian Selin (Uusinta)
02:30
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
HS 134 (Uusinta)
04:00
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
20. etappi: Megeve - Morzine Selostus: Peter ja Christian Selin (Uusinta)
05:30
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
HS 134 (Uusinta)

Kello 6:00

07:00
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
08:00
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Saksa
Play-Off Saksa - Alankomaat (Uusinta)
09:30
Ralli raid: Silk Way
14. etappi (Uusinta)
09:45
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
10:45
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Saksa
Välierät Selostus: Tapio Furuholm (Uusinta)

Kello 12:00

12:30
Autourheilu: Porsche Supercup Budapest, Unkari
Selostus: Jakke Honkanen (Suora)
13:15
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Saksa
Play-Off Saksa - Alankomaat (Uusinta)
14:45
Pyöräily: LA COURSE BY LE TOUR DE FRANCE, Ranska
Suora
16:30
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Suora)
17:00
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
21. etappi: Chantilly - Paris Champs Elysees Selostus: Peter ja Christian Selin (Suora)

Kello 18:00

20:30
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Suora)

Kello 21:00

21:00
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)
21:05
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Saksa
Finaali Selostus: Tapio Furuholm (Suora)
23:40
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)
23:45
Muut lajit: WATTS
Makasiiniohjelma

Kello 24:00

00:00
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Kohokohdat)
01:00
Yleisurheilu: Nuorten MM-kisat Bydgoszcz, Puola
Uusinta
02:00
Ralli raid: Silk Way
15. etappi (Uusinta)
02:30
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Saksa
Finaali Selostus: Tapio Furuholm (Uusinta)
04:00
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
21. etappi: Chantilly - Paris Champs Elysees Selostus: Peter ja Christian Selin (Uusinta)