UutisetSääNetti-TVTV-opasSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Tiistai 24.1.

05:00
Alppihiihto: maailmancup Garmisch Partenkirchen, Saksa
Naiset, super-G (Uusinta)
05:30
Alppihiihto: maailmancup Kitzbühel, Itävalta
Miesten pujottelun 2. lasku (Uusinta)

Kello 6:00

06:15
Snooker: Masters Lontoo, Iso-Britannia
. Selostus: Aki Kauppinen/Ville Pasanen (Uusinta)
08:00
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
09:00
Alppihiihto: maailmancup Kitzbühel, Itävalta
Miesten pujottelun 2. lasku (Uusinta)
09:45
Alppihiihto: maailmancup Garmisch Partenkirchen, Saksa
Naiset, super-G (Uusinta)
10:15
Alppihiihto: maailmancup Kronplatz, Italia
Naisten suurpujottelun 1. lasku. Suora lähetys. (Suora)
11:30
Mäkihyppy: maailmancup Zakopane, Puola
HS 140 (Uusinta)

Kello 12:00

12:45
Alppihiihto: maailmancup Kronplatz, Italia
Naisten suurpujottelun 1. lasku (Uusinta)
13:15
Alppihiihto: maailmancup Kronplatz, Italia
Naisten suurpujottelun 2. lasku. Suora lähetys. (Suora)
14:30
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)
16:00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)
17:00
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta

Kello 18:00

18:00
Tennis: Matsin valinta
Uusinta
19:00
Tennis: Game, Set and Mats
Moninkertainen Grand Slam -voittaja Mats Wilander luo katsauksen päivän tapahtumiin turnauksessa ja ennakoi tulevaa. (Uusinta)
19:30
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)
20:15
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)

Kello 21:00

22:55
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
23:00
Mäkihyppy: maailmancup Zakopane, Puola
HS 140 (Uusinta)

Kello 24:00

00:00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)
01:25
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
01:30
Alppihiihto: maailmancup Kronplatz, Italia
Naisten suurpujottelun 2. lasku (Uusinta)
02:15
Alppihiihto: maailmancup Schladming, Itävalta
Miesten pujottelun 2. lasku (Uusinta)
03:00
Mäkihyppy: maailmancup Zakopane, Puola
HS 140 (Uusinta)
04:00
Alppihiihto: maailmancup Kronplatz, Italia
Naisten suurpujottelun 2. lasku (Uusinta)
04:45
Alppihiihto: maailmancup Schladming, Itävalta
Miesten pujottelun 2. lasku (Uusinta)