UutisetSääNetti-TVTV-opasSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Sunnuntai 26.3.

05:05
Pyöräily: Katalonian ympäriajo, Espanja
6. etappi Tortosa - Reus. (Uusinta)

Kello 6:00

06:00
Lumilautailu: FIS maailmancup Spindleruv Mlyn, Tsekki
Slopestyle (Uusinta)
06:30
Pyöräily: Katalonian ympäriajo, Espanja
6. etappi Tortosa - Reus. (Uusinta)
06:45
Lumilautailu: FIS maailmancup Veysonnaz, Sveitsi
Lumilautacrossi (Uusinta)
08:00
Mäkihyppy: maailmancup Planica, Slovenia
HS 225 joukkuemäki (Uusinta)
09:30
Pyöräily: Katalonian ympäriajo, Espanja
6. etappi Tortosa - Reus. (Uusinta)
10:00
Curling: Naisten MM-kisat Peking, Kiina
Finaali (Suora)

Kello 12:00

13:00
Lumilautailu: FIS maailmancup Veysonnaz, Sveitsi
Joukkuelumilautailu - Crossi (Suora)
14:30
Mäkihyppy: maailmancup Planica, Slovenia
HS 225 (Uusinta)
16:00
Jalkapallo: Major League Soccer
4. kierros New York Red Bulls (Yhdysvallat) - Real Salt Lake (Yhdysvallat) (Uusinta)
17:15
Jalkapallo: Major League Soccer
4. kierros New England Revolution (Yhdysvallat) - Minnesota United (Yhdysvallat) (Uusinta)

Kello 18:00

18:30
Lumilautailu: FIS maailmancup Spindleruv Mlyn, Tsekki
Slopestyle (Uusinta)
19:15
Pyöräily: Katalonian ympäriajo, Espanja
7. etappi Barcelona - Barcelona. (Uusinta)
20:15
Lumilautailu: FIS maailmancup Veysonnaz, Sveitsi
Joukkuelumilautailu - Crossi (Uusinta)

Kello 21:00

21:00
Mäkihyppy: maailmancup Planica, Slovenia
HS 225 (Uusinta)
22:25
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
22:30
Pyöräily: Katalonian ympäriajo, Espanja
7. etappi Barcelona - Barcelona. (Uusinta)
23:45
Pyöräily: KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde, Belgia
1. etappi (Jälkilähetys)

Kello 24:00

00:00
Lumilautailu: FIS maailmancup Veysonnaz, Sveitsi
Joukkuelumilautailu - Crossi (Uusinta)
00:40
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
00:45
Muut lajit: WATTS
Uusinta
01:00
Pyöräily: Katalonian ympäriajo, Espanja
7. etappi Barcelona - Barcelona. (Uusinta)
01:45
Pyöräily: KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde, Belgia
._._. (Uusinta)
02:30
Mäkihyppy: maailmancup Planica, Slovenia
HS 225 (Uusinta)
04:00
Lumilautailu: FIS maailmancup Veysonnaz, Sveitsi
Joukkuelumilautailu - Crossi (Uusinta)
05:00
Pyöräily: KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde, Belgia
._._. (Uusinta)

Kello 6:00

06:00
Pyöräily: Katalonian ympäriajo, Espanja
7. etappi Barcelona - Barcelona. (Uusinta)