UutisetSääNetti-TVTV-opasSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Keskiviikko 22.2.

05:30
Taitoluistelu: Four Continents Championships Gangneung City, Etelä-Korea
Uusinta

Kello 6:00

07:00
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Länsi-Saksa 1972 - 74 (Uusinta)
07:30
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Hollanti 1988 (Uusinta)
08:00
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Ranska 98 - 2000 (Uusinta)
08:30
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Espanja 2018 - 12 (Uusinta)
09:00
Mäkihyppy: Saksan-Itävallan -mäkiviikko ,
Parhaat palat (Uusinta)
10:00
Jalkapallo: FIFA - jalkapallon ytimessä
Parhaita paloja jalkapallon maailmasta. (Uusinta)
10:30
Freestyle motocross: Night of the Jumps Berliini, Saksa
Makasiiniohjelma
11:30
Superbike: MM-sarja ,
Kausiennakko (Uusinta)

Kello 12:00

12:30
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Länsi-Saksa 1972 - 74 (Uusinta)
13:00
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Hollanti 1988 (Uusinta)
13:30
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Ranska 98 - 2000 (Uusinta)
14:00
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Espanja 2018 - 12 (Uusinta)
14:30
Pyöräily: Tour of Andalusia, Espanja
5. etappi Setenil de las Bodegas - Coin 151,5 km. (Uusinta)
15:30
Jalkapallo: FIFA - jalkapallon ytimessä
Parhaita paloja jalkapallon maailmasta. (Uusinta)
16:00
Formula e
Kooste osakilpailusta. (Uusinta)
17:00
Superbike: MM-sarja ,
Kausiennakko (Uusinta)

Kello 18:00

18:00
Pyöräily: Tour of Andalusia, Espanja
5. etappi Setenil de las Bodegas - Coin 151,5 km. (Uusinta)
19:00
Formula e
Kooste osakilpailusta. (Uusinta)
20:00
Superbike: MM-sarja ,
Kausiennakko (Uusinta)

Kello 21:00

21:00
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Länsi-Saksa 1972 - 74 (Uusinta)
21:30
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Hollanti 1988 (Uusinta)
22:00
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Ranska 98 - 2000 (Uusinta)
22:30
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Espanja 2018 - 12 (Uusinta)
22:55
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
23:00
Pyöräily: Tour of Langkawi, Malesia
Kooste päivän etapista. (Jälkilähetys)
23:15
Maastohiihto: maailmancup Otepää, Viro
Naiset 10 km perinteinen (Uusinta)
23:45
Maastohiihto: maailmancup Otepää, Viro
Miehet 15 km perinteinen (Uusinta)

Kello 24:00

00:25
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
00:30
Taitoluistelu: Four Continents Championships Gangneung City, Etelä-Korea
Uusinta
02:00
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Länsi-Saksa 1972 - 74 (Uusinta)
02:30
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Hollanti 1988 (Uusinta)
03:00
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Ranska 98 - 2000 (Uusinta)
03:30
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Espanja 2018 - 12 (Uusinta)
04:00
Formula e
Kooste osakilpailusta. (Uusinta)
05:00
Superbike: MM-sarja ,
Kausiennakko (Uusinta)