UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Keskiviikko 10.2.

04:59
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
05:24
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Alba Berlin (Saksa) - Neptunas Klaipeda (Liettua ) (Uusinta)

Kello 6:00

06:29
Maastohiihto: maailmancup Oslo, Norja
Naiset 30km yhteislähtö perinteisellä (Uusinta)
07:13
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 Miesten karsinta (Uusinta)
07:59
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Uusinta)
09:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Kazakstan - Italia (Uusinta)
10:00
Muut lajit: WATTS
Uusinta
10:28
Moottoriurheilu: Formula E, Buenos Aires, Argentiina
Uusinta
11:02
Maastohiihto: maailmancup Oslo, Norja
Naiset 30km yhteislähtö perinteisellä (Uusinta)
11:59
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 Miesten karsinta (Uusinta)

Kello 12:00

13:02
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Uusinta)
13:59
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Kazakstan - Italia (Uusinta)
14:59
Maastohiihto: maailmancup Oslo, Norja
Naiset 30km yhteislähtö perinteisellä (Uusinta)
15:59
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 Miesten karsinta (Uusinta)
16:59
Yhdistetty: maailmancup Trondheim, Norja
Gundersen (Uusinta)
17:43
GT Academy
Uusinta
17:59
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Kazakstan - Italia (Uusinta)

Kello 18:00

18:59
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Uusinta)
19:57
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Maccabi Tel Aviv (Israel ) - Nizhny (Venäjä ) (Suora)

Kello 21:00

21:42
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Limoges CSP (Ranska) - PAOK Thessaloniki (Kreikka ) (Suora)
22:30
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
22:36
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Limoges CSP (Ranska) - PAOK Thessaloniki (Kreikka ) (Suora)
23:30
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Kazakstan - Italia (Uusinta)

Kello 24:00

00:15
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 (Uusinta)
01:24
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
01:28
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Maccabi Tel Aviv (Israel ) - Nizhny (Venäjä ) (Uusinta)
02:30
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Limoges CSP (Ranska) - PAOK Thessaloniki (Kreikka ) (Uusinta)
03:32
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
04:00
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 (Uusinta)
05:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Uusinta)