UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Torstai 11.2.

05:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Uusinta)

Kello 6:00

06:00
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
07:00
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Maccabi Tel Aviv (Israel ) - Nizhny (Venäjä ) (Uusinta)
08:00
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Limoges CSP (Ranska) - PAOK Thessaloniki (Kreikka ) (Uusinta)
08:45
Moottoriurheilu: Formula E, Buenos Aires, Argentiina
Uusinta
09:15
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 (Uusinta)
10:30
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Uusinta)
11:30
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Kazakstan - Italia (Uusinta)

Kello 12:00

12:30
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 (Uusinta)
14:00
Jalkapallo: Eurogoals
Euroopan jalkapallosarjojen kohokohdat! (Uusinta)
14:05
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Arsenal (Uusinta)
14:25
Jalkapallo: Eurogoals
Euroopan jalkapallosarjojen kohokohdat! (Uusinta)
14:30
GT Academy
Uusinta
14:45
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Uusinta)
15:30
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Kazakstan - Italia (Uusinta)
16:15
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 (Uusinta)
17:30
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Uusinta)

Kello 18:00

18:30
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Kazakstan - Italia (Uusinta)
19:30
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Välierät (Suora)

Kello 21:00

21:00
Ampumahiihto: maailmancup Presque Isle, Yhdysvallat
Miesten pikakilpailu (Uusinta)
21:55
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
22:00
Maastohiihto: maailmancup Tukholma, Ruotsi
Naisten ja miesten perinteisen tyylin sprintit (Uusinta)
23:00
Snooker: German Masters, Berliini, Saksa
Uusinta

Kello 24:00

00:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Välierät (Uusinta)
00:55
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
01:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Välierät (Uusinta)
02:00
Ampumahiihto: maailmancup Presque Isle, Yhdysvallat
Miesten pikakilpailu (Uusinta)
03:00
Maastohiihto: maailmancup Tukholma, Ruotsi
Naisten ja miesten perinteisen tyylin sprintit (Uusinta)
04:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Välierät (Uusinta)
05:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Välierät (Uusinta)