UutisetSääNetti-TVTV-opasSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Perjantai 6.5.

05:30
Jalkapallo: alle 17-vuotiaiden EM-kisat Azerbaidžan
Lohkovaihe Azerbaidžan - Portugali (Uusinta)

Kello 6:00

07:00
Jalkapallo: Worldgoals
Worldgoals tuo ruutuun haastatteluja, maaleja ja kohokohtia jalkapallosarjoista ympäri maailmaa. (Uusinta)
07:05
Jalkapallo: Major League Soccer
Makasiiniohjelma kokoaa Pohjois-Amerikan ammattilaissarja MLS:n kohokohdat. (Uusinta)
07:30
Jalkapallo: Latinalaisen jalkapallon parhaat palat
Maaleja ja muuta Etelä-Amerikan jalkapallosarjoista. (Uusinta)
08:00
Jalkapallo: FIFA - jalkapallon ytimessä
Parhaita paloja jalkapallon maailmasta. (Uusinta)
08:25
Jalkapallo: Worldgoals
Worldgoals tuo ruutuun haastatteluja, maaleja ja kohokohtia jalkapallosarjoista ympäri maailmaa. (Uusinta)
08:30
Pyöräily: 4 Jours de Dunkerque, Ranska
2. etappi (Uusinta)
09:30
Jalkapallo: alle 17-vuotiaiden EM-kisat Azerbaidžan
Lohkovaihe Ukraina - Saksa (Uusinta)
11:00
Muut lajit: WATTS
Uusinta

Kello 12:00

12:00
Pyöräily: 4 Jours de Dunkerque, Ranska
2. etappi (Uusinta)
12:45
Jalkapallo: alle 17-vuotiaiden EM-kisat Azerbaidžan
Lohkovaihe Ukraina - Saksa (Uusinta)
13:45
Jalkapallo: FIFA - jalkapallon ytimessä
Parhaita paloja jalkapallon maailmasta. (Uusinta)
14:15
Jalkapallo: alle 17-vuotiaiden EM-kisat Azerbaidžan
Lohkovaihe Alankomaat - Espanja (Suora)
16:15
Pyöräily: 4 Jours de Dunkerque, Ranska
3. etappi (Suora)
17:45
Pyöräily: Follow Fabian
Uusinta

Kello 18:00

18:00
Jalkapallo: alle 17-vuotiaiden EM-kisat Azerbaidžan
Lohkovaihe Ranska - Tanska (Suora)
19:45
Pyöräily: Giro d'Italia - Italian ympäriajo
Stage 1 Time Trial: Apeldoorn - Apeldoorn (aika-ajo) (Uusinta)
20:55
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)

Kello 21:00

21:00
Pyöräily: 4 Jours de Dunkerque, Ranska
3. etappi (Uusinta)
22:30
Pyöräily: Italian ympäriajo
Uusinta
23:30
Pyöräily: Tour d'Azerbaijan Azerbaidžan
3. etappi (Kohokohdat)

Kello 24:00

00:25
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
00:30
Jalkapallo: Latinalaisen jalkapallon parhaat palat
Maaleja ja muuta Etelä-Amerikan jalkapallosarjoista. (Uusinta)
01:00
Jalkapallo: alle 17-vuotiaiden EM-kisat Azerbaidžan
Lohkovaihe Ranska - Tanska (Uusinta)
02:30
Pyöräily: 4 Jours de Dunkerque, Ranska
3. etappi (Uusinta)
04:00
Jalkapallo: Worldgoals
Worldgoals tuo ruutuun haastatteluja, maaleja ja kohokohtia jalkapallosarjoista ympäri maailmaa. (Uusinta)
04:05
Jalkapallo: Latinalaisen jalkapallon parhaat palat
Maaleja ja muuta Etelä-Amerikan jalkapallosarjoista. (Uusinta)
04:30
Jalkapallo: FIFA - jalkapallon ytimessä
Parhaita paloja jalkapallon maailmasta. (Uusinta)
04:55
Jalkapallo: Worldgoals
Worldgoals tuo ruutuun haastatteluja, maaleja ja kohokohtia jalkapallosarjoista ympäri maailmaa. (Uusinta)
05:00
Pyöräily: 4 Jours de Dunkerque, Ranska
3. etappi (Uusinta)