UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Tiistai 9.2.

05:00
Maastohiihto: maailmancup Oslo, Norja
Naiset 30km yhteislähtö perinteisellä (Uusinta)
05:45
Maastohiihto: maailmancup Oslo, Norja
Miehet 50km yhteislähtö perinteisellä (Uusinta)

Kello 6:00

06:30
Mäkihyppy: maailmancup Oslo, Norja
HS 134 (Uusinta)
07:30
Jalkapallo: Eurogoals
Euroopan jalkapallosarjojen kohokohdat! (Uusinta)
07:35
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Arsenal (Uusinta)
07:55
Jalkapallo: Eurogoals
Euroopan jalkapallosarjojen kohokohdat! (Uusinta)
08:00
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
09:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät (Uusinta)
10:00
Snooker: German Masters, Berliini, Saksa
Uusinta
11:00
Maastohiihto: maailmancup Oslo, Norja
Miehet 50km yhteislähtö perinteisellä (Uusinta)

Kello 12:00

12:00
Mäkihyppy: maailmancup Oslo, Norja
HS 134 (Uusinta)
13:00
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
14:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät (Uusinta)
15:00
Mäkihyppy: maailmancup Oslo, Norja
HS 134 (Uusinta)
16:00
Muut lajit: WATTS
Uusinta
16:30
Snooker: German Masters, Berliini, Saksa
Uusinta

Kello 18:00

18:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät (Uusinta)
18:45
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät (Uusinta)
19:30
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät (Suora)

Kello 21:00

21:00
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Alba Berlin (Saksa) - Neptunas Klaipeda (Liettua ) (Suora)
21:45
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
21:50
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Alba Berlin (Saksa) - Neptunas Klaipeda (Liettua ) (Suora)
22:45
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Makasiiniohjelma
23:15
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät (Uusinta)

Kello 24:00

00:15
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät (Uusinta)
01:10
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
01:15
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 Miesten karsinta (Uusinta)
02:15
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Alba Berlin (Saksa) - Neptunas Klaipeda (Liettua ) (Uusinta)
03:30
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät (Uusinta)
04:00
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 Miesten karsinta (Uusinta)
05:00
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta