UutisetSääNetti-TVTV-opasSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Keskiviikko 25.1.

04:45
Alppihiihto: maailmancup Schladming, Itävalta
Miesten pujottelun 2. lasku (Uusinta)
05:30
Mäkihyppy: maailmancup Zakopane, Puola
HS 140 (Uusinta)

Kello 6:00

07:00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten nelinpelin välierä (Suora)
09:00
Alppihiihto: maailmancup Kronplatz, Italia
Naisten suurpujottelun 2. lasku (Uusinta)
09:45
Mäkihyppy: maailmancup Zakopane, Puola
HS 140 (Uusinta)
10:45
Ampumahiihto: EM-kisat Duszniki Zdroj, Puola
Miesten normaalimatkan kilpailu (Suora)

Kello 12:00

12:30
Muut lajit: WATTS
Uusinta
12:45
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Makasiiniohjelma
13:00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten nelinpelin välierä (Suora)
15:00
Taitoluistelu: EM-kisat Ostrava, Tsekki
Suora
17:15
Ampumahiihto: EM-kisat Duszniki Zdroj, Puola
Naisten normaalimatkan kilpailu (Uusinta)

Kello 18:00

18:00
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
18:15
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
18:30
Koripallo
Pudotuspelien 4. kierros: Khimki (Venäjä ) - Ratiopharm Ulm (Saksa). Suora lähetys. (Suora)
20:15
Tennis: Matsin valinta
Uusinta

Kello 21:00

21:15
Muut lajit: WATTS
Uusinta
21:25
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
21:30
Koripallo: Eurocup
Pudotuspelien 4. kierros: Valencia (Espanja) - Malaga (Espanja). Suora lähetys. (Suora)
23:15
Tennis: Game, Set and Mats
Moninkertainen Grand Slam -voittaja Mats Wilander luo katsauksen päivän tapahtumiin turnauksessa ja ennakoi tulevaa. (Uusinta)
23:45
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)

Kello 24:00

01:55
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
02:00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Miehet, nelinpeli, semi-finaali (Suora)
04:00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Miehet, nelinpeli, semi-finaali (Suora)
05:00
Koripallo: Eurocup
Pudotuspelien 4. kierros Valencia (Espanja) - Malaga (Espanja) (Uusinta)