UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Torstai 18.12.

04:30
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 10. kierros: Khimki (Venäjä ) - Zenith (Venäjä ) (Uusinta)
05:30
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 10. kierros: Buducnost (Montenegro) - PAOK (Kreikka ) (Uusinta)

Kello 6:00

07:00
Mäkihyppy: maailmancup Nizhny Tagil , Venäjä
._._. (Uusinta)
08:30
Alppihiihto: maailmancup Åre, Ruotsi
Naiset, pujottelu, 2. lasku (Uusinta)
09:00
Alppihiihto: maailmancup Åre, Ruotsi
Miehet, pujottelu, 2. lasku (Uusinta)
09:30
Maastohiihto: maailmancup Davos, Sveitsi
Naisten ja miesten vapaan tyylin sprintit (Uusinta)
10:00
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 10. kierros: Khimki (Venäjä ) - Zenith (Venäjä ) (Uusinta)
11:00
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 10. kierros: Buducnost (Montenegro) - PAOK (Kreikka ) (Uusinta)

Kello 12:00

12:00
Mäkihyppy: maailmancup Nizhny Tagil , Venäjä
._._. (Uusinta)
13:30
Maastohiihto: maailmancup Davos, Sveitsi
Naisten ja miesten vapaan tyylin sprintit (Uusinta)
14:15
Lumilautailu: FIS maailmancup Montafon, Itävalta
Paripujottelu (Suora)
15:30
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Kohokohdat
16:30
Jalkapallo: Seurajoukkueiden MM-turnaus
Välierät Club Atletico San Lorenzo (Argentiina) - Auckland City FC (Uusi-Seelanti ) (Uusinta)

Kello 18:00

18:00
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
Uusinta
18:15
Ampumahiihto: maailmancup Pokljuka, Slovenia
Naisten sprintti (Uusinta)
19:00
Muut lajit: Watts top 10
Makasiiniohjelma
19:30
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
20:30
Muut lajit: Campus
Ohjelmassa käydään läpin opiskelijaurheilijoiden elämää ja valmistautumista tärkeimpiin kilpailuihinsa. (Uusinta)

Kello 21:00

21:00
Kädenvääntö: PAL / NAL,
Makasiiniohjelma
21:30
Freestyle motocross: Night of the Jumps , Saksa
Makasiiniohjelma
22:30
Freestyle motocross: Night of the Jumps ,
Makasiiniohjelma
23:00
Sepaktakraw: Super Series Myanmar
Uusinta

Kello 24:00

00:00
Kamppailu-urheilu: Fight Club
Ohjelma käsittelee maailman parasta kamppailu-urheilua. Lajeina mm. muay thai ja potkunyrkkeily. (Uusinta)
01:30
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
02:00
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 10. kierros: Khimki (Venäjä ) - Zenith (Venäjä ) (Uusinta)
03:00
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 10. kierros: Strasbourg (Ranska ) - Pariisi (Ranska ) (Uusinta)
04:00
Taitoluistelu: Grand Prix - Grand Prix Finaali, Espanja
._._. (Uusinta)