UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Urheilu

Tänään 4.3.

Eurosport 2
02:30
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
Eurosport 2
03:00
Koripallo: Eurocup
Neljännesvälierät, 1.päivä : Levallois (Ranska ) - PGE Turow (Puola ) (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Pikaluistelu: MM-kisatAstana, Kazakhstan
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Yleisurheilu: Hallikilpailut Karlsruhe, Saksa
Uusinta
Eurosport 2
07:30
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
Eurosport 2
08:30
Koripallo: Eurocup
Neljännesvälierät, 1.päivä : Levallois (Ranska ) - PGE Turow (Puola ) (Uusinta)
Eurosport 2
09:30
Yleisurheilu: Hallikilpailut Karlsruhe, Saksa
Uusinta
Eurosport 2
11:00
Vapaalasku: Maailmankiertue Zermatt, Sveitsi
Uusinta
Eurosport 2
12:00
Muut lajit: WATTS
Uusinta
Eurosport 2
12:45
Motocross: MM-sarja Losail, Qatar
Uusinta
Eurosport 2
13:15
Motocross: MM-sarja Losail, Qatar
Uusinta
Eurosport 2
13:45
Pyöräily: Kuurne-Brussels-Kuurne
Uusinta
Eurosport 2
14:30
Yleisurheilu: Hallikilpailut Karlsruhe, Saksa
Uusinta
Eurosport 2
16:00
Muut lajit: WATTS
Uusinta
Eurosport 2
16:15
Pyöräily: Grand Prix Samyn
Suora
Eurosport 2
18:15
Snooker: Euroopan kiertue Gdynia, Puola
Finaali (Uusinta)
Eurosport 2
19:30
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
Eurosport 2
20:00
Koripallo: Eurocup
Neljännesvälierät, 1.päivä : Brose Basket (Saksa) - Lokomotiv Kuban (Venäjä ) (Suora)
Eurosport 2
21:45
Koripallo: Eurocup
Neljännesvälierät, 1.päivä : Valencia (Espanja) - Bayern München (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
23:30
Pro wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
Viikon parhaat palat Smackdownista ja Raw:sta! (Uusinta)

Huomenna 5.3.

Eurosport 2
00:00
Pro wrestling: Vintage Collection
Ohjelma kokoaa historian parhaat Pro Wrestling -ottelut 20 vuoden ajalta. Mukana supertähtiä kuten Hulk Hogan, ‘Macho Man’ Randy Savage ja Bret ‘The Hitman’ Hart. (Uusinta)
Eurosport 2
01:00
Yleisurheilu: Malmö Games, Malmö, Ruotsi
Uusinta
Eurosport 2
02:30
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Japani - Tanska (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Koripallo: Eurocup
Neljännesvälierät, 1.päivä : Levallois (Ranska ) - PGE Turow (Puola ) (Uusinta)
Eurosport 2
05:00
Pyöräily: Grand Prix Samyn
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Yleisurheilu: Malmö Games, Malmö, Ruotsi
Uusinta
Eurosport 2
07:30
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Japani - Tanska (Uusinta)
Eurosport 2
08:30
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
Eurosport 2
09:30
Yleisurheilu: Malmö Games, Malmö, Ruotsi
Uusinta
Eurosport 2
11:00
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Japani - Tanska (Uusinta)
Eurosport 2
12:30
Vapaalasku: Maailmankiertue Zermatt, Sveitsi
Uusinta
Eurosport 2
13:30
Pyöräily: Grand Prix Samyn
Uusinta
Eurosport 2
14:30
Yleisurheilu: Malmö Games, Malmö, Ruotsi
Uusinta
Eurosport 2
16:00
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Saksa - Ruotsi (Uusinta)
Eurosport 2
17:30
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Suora
Eurosport 2
20:00
Jalkapallo: Bundesliiga
23. kierros Dortmund (Saksa) - Schalke 04 (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
21:00
Sepaktakraw: Super Series Malesia
Uusinta
Eurosport 2
22:30
Timbersports: MM-kisat ,
Uusinta
Eurosport 2
23:00
Kamppailu-urheilu: Fight Club
Ohjelma käsittelee maailman parasta kamppailu-urheilua. Lajeina mm. muay thai ja potkunyrkkeily. (Uusinta)

Perjantai 6.3.

Eurosport 2
01:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
02:30
Koripallo: Eurocup
Neljännesvälierät, 1.päivä : Valencia (Espanja) - Bayern München (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Japani - Tanska (Uusinta)
Eurosport 2
05:00
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Saksa - Ruotsi (Uusinta)
Eurosport 2
06:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
07:30
Vapaalasku: Maailmankiertue Zermatt, Sveitsi
Uusinta
Eurosport 2
08:30
Pyöräily: Grand Prix Samyn
Uusinta
Eurosport 2
09:30
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
10:45
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Suora
Eurosport 2
15:15
Yhdistetty: maailmancup Lahti, Suomi
HS 130 (Uusinta)
Eurosport 2
16:00
Yhdistetty: maailmancup Lahti, Suomi
10km Gundersen (Suora)
Eurosport 2
16:45
Muut lajit: WATTS
Uusinta
Eurosport 2
17:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Suora
Eurosport 2
20:00
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
Eurosport 2
20:45
Jalkapallo: Bundesliigakierroksen ennakkomakasiini
Jälkilähetys
Eurosport 2
21:15
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros VFB Stuttgart (Saksa) - Hertha Berlin (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
23:30
Pro wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
Viikon parhaat palat Smackdownista ja Raw:sta! (Uusinta)

Lauantai 7.3.

Eurosport 2
00:00
Pro wrestling: Vintage Collection
Ohjelma kokoaa historian parhaat Pro Wrestling -ottelut 20 vuoden ajalta. Mukana supertähtiä kuten Hulk Hogan, ‘Macho Man’ Randy Savage ja Bret ‘The Hitman’ Hart. (Uusinta)
Eurosport 2
01:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
02:30
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros VFB Stuttgart (Saksa) - Hertha Berlin (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Nyrkkeily: WBC Välimeren mestaruus, Halle, Saksa
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
07:30
Mäkihyppy: maailmancup Lahti, Suomi
HS 130, karsinta (Uusinta)
Eurosport 2
08:30
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros VFB Stuttgart (Saksa) - Hertha Berlin (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
09:30
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
11:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Suora
Eurosport 2
13:30
Mäkihyppy: maailmancup Lahti, Suomi
HS 130, karsinta (Uusinta)
Eurosport 2
14:15
Yhdistetty: maailmancup Lahti, Suomi
7,5km sprinttikilpailu (Jälkilähetys)
Eurosport 2
14:45
Pyöräily: Strade Bianche, Italia
Suora
Eurosport 2
16:30
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros Hannover 96 (Saksa) - Bayern München (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
18:30
Jalkapallo: Bundesliiga
Puoliaikaspektaakkeli (Kohokohdat)
Eurosport 2
19:30
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros Mainz (Saksa) - Mönchengladbach (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
21:30
Fia wtcc: Vakioautojen MM-sarja , Argentiina
Karsintakierros (Jälkilähetys)
Eurosport 2
22:00
Mäkihyppy: maailmancup Lahti, Suomi
HS 130 joukkuekilpailu (Uusinta)
Eurosport 2
23:00
Nyrkkeily: WBC Välimeren mestaruus, Halle, Saksa
Uusinta

Sunnuntai 8.3.

Eurosport 2
01:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
02:30
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros Hannover 96 (Saksa) - Bayern München (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Kamppailu-urheilu: Superkombat, World GP Series
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
08:00
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros Hannover 96 (Saksa) - Bayern München (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
09:30
Pyöräily: Strade Bianche, Italia
Uusinta