UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Urheilu

Huomenna 24.4.

Eurosport 2
00:00
Nyrkkeily: Titteliottelu
C. Hammer (Saksa) - K. Airich (Saksa) Berliini (Uusinta)
Eurosport 2
01:00
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
Uusinta
Eurosport 2
02:30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
5. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
5. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
08:00
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
._._. (Uusinta)
Eurosport 2
09:00
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
Eurosport 2
10:00
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
Uusinta
Eurosport 2
11:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
5. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
13:00
Autourheilu: World Endurance Championships Silverstone, Iso-Britannia
Uusinta
Eurosport 2
13:30
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
Uusinta
Eurosport 2
15:00
Maahockey: European Hockey League
Uusinta
Eurosport 2
16:30
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
Välierät Kairat Almaty (Kazakhstan) - Dynamo Moscow (Venäjä ) (Suora)
Eurosport 2
18:00
Snooker: Ronnie O'Sullivan -show
Ronnie "The Rocket" O'Sullivan avaa sanaisen arkkunsa snookerinystäville. Luvassa viiltävää analyysia lajin nykytilasta ja O'Sullivanin omista otteista. (Uusinta)
Eurosport 2
18:30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
6. pelipäivä (Jälkilähetys)
Eurosport 2
20:30
Kädenvääntö: PAL / NAL,
Makasiiniohjelma
Eurosport 2
21:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
6. pelipäivä (Suora)

Perjantai 25.4.

Eurosport 2
00:00
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
Uusinta
Eurosport 2
01:00
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
Välierät Kairat Almaty (Kazakhstan) - Dynamo Moscow (Venäjä ) (Uusinta)
Eurosport 2
02:00
Muut lajit: Watts top 10
Uusinta
Eurosport 2
02:30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
6. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
Välierät Kairat Almaty (Kazakhstan) - Dynamo Moscow (Venäjä ) (Uusinta)
Eurosport 2
05:00
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
Välierät FC Barcelona (Espanja) - Araz (Azerbajdzjan) (Uusinta)
Eurosport 2
06:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
6. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
08:00
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
Välierät Kairat Almaty (Kazakhstan) - Dynamo Moscow (Venäjä ) (Uusinta)
Eurosport 2
08:45
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
Välierät FC Barcelona (Espanja) - Araz (Azerbajdzjan) (Uusinta)
Eurosport 2
09:30
Muut lajit: Watts top 10
Uusinta
Eurosport 2
10:00
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
Uusinta
Eurosport 2
12:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
7. pelipäivä (Suora)
Eurosport 2
15:00
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
Uusinta
Eurosport 2
16:30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
7. pelipäivä (Suora)
Eurosport 2
19:30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
7. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
21:00
Muut lajit: Watts top 10
Uusinta
Eurosport 2
21:30
Jalkapallo: Bundesliiga
32. kierros Hannover 96 (Saksa) - VFB Stuttgart (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
23:30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
7. pelipäivä (Suora)

Lauantai 26.4.

Eurosport 2
00:00
Kamppailu-urheilu: Fight Club
Ohjelma käsittelee maailman parasta kamppailu-urheilua. Lajeina mm. muay thai ja potkunyrkkeily. (Uusinta)
Eurosport 2
02:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
7. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
03:00
Jalkapallo: Bundesliiga
32. kierros Hannover 96 (Saksa) - VFB Stuttgart (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Nyrkkeily: Keskisarjan Walesin mestaruus, Wales
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
7. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
08:00
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
Uusinta
Eurosport 2
09:30
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
6. kierros Carlton (Australia) - West Coast Eagles (Australia) (Suora)
Eurosport 2
12:15
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
8. pelipäivä (Suora)
Eurosport 2
15:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
8. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
16:15
Muut lajit: WATTS
Uusinta
Eurosport 2
16:30
Jalkapallo: Bundesliiga
32. kierros Bayern München (Saksa) - Werder Bremen (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
18:30
Jalkapallo: Bundesliiga
Puoliaikaspektaakkeli (Kooste)
Eurosport 2
19:30
Jalkapallo: Bundesliiga
32. kierros Bayer Leverkusen (Saksa) - Dortmund (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
21:30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
8. pelipäivä (Suora)

Sunnuntai 27.4.

Eurosport 2
00:00
Autourheilu: Eurocup Formula Renault 2.0 Aragon, Espanja
Jälkilähetys
Eurosport 2
00:30
Ratsastus: Global Champions Tour Antwerpen, Belgia
Jälkilähetys
Eurosport 2
01:45
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
Finaali (Uusinta)
Eurosport 2
02:30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
8. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
Finaali (Uusinta)
Eurosport 2
05:00
Muut lajit: WATTS
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
8. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
08:00
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
Finaali (Uusinta)
Eurosport 2
09:30
Superbike: MM-sarja Assen, Alankomaat
Superpole (Uusinta)
Eurosport 2
10:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
8. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
12:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
9. pelipäivä (Suora)
Eurosport 2
13:00
Pyöräily: Turkin Ympäriajo
Etappi 1 (Suora)
Eurosport 2
15:00
Autourheilu: World Series by Renault Alcaniz, Espanja
Suora
Eurosport 2
16:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
9. pelipäivä (Jälkilähetys)
Eurosport 2
16:30
Jalkapallo: Bundesliiga
32. kierros FC Augsburg (Saksa) - Hamburger SV (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
18:30
Jalkapallo: Bundesliiga
32. kierros Schalke 04 (Saksa) - Mönchengladbach (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
20:30
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Kooste
Eurosport 2
21:30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
9. pelipäivä (Suora)

Maanantai 28.4.

Eurosport 2
00:00
Autourheilu: Eurocup Formula Renault 2.0 Aragon, Espanja
Jälkilähetys
Eurosport 2
00:30
Superstock: MM-sarja Assen, Alankomaat
Jälkilähetys
Eurosport 2
01:00
Jalkapallo: Bundesliiga
32. kierros FC Augsburg (Saksa) - Hamburger SV (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
02:30
Jalkapallo: Bundesliiga
32. kierros Schalke 04 (Saksa) - Mönchengladbach (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Pyöräily: Liege-Bastogne-Liege, Belgia
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
9. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
08:00
Jalkapallo: Bundesliiga
32. kierros FC Augsburg (Saksa) - Hamburger SV (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
09:30
Jalkapallo: Bundesliiga
32. kierros Schalke 04 (Saksa) - Mönchengladbach (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
11:00
Pyöräily: Turkin Ympäriajo
Etappi 1 (Uusinta)
Eurosport 2
12:00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
9. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
13:00
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Estoril, Portugali
Suora
Eurosport 2
15:00
Pyöräily: Liege-Bastogne-Liege, Belgia
Uusinta
Eurosport 2
16:00
Tennis: ATP Tourin kilpailu, Estoril, Portugali
Suora