UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Urheilu

Tänään 6.3.

Eurosport 2
15:15
Yhdistetty: maailmancup Lahti, Suomi
HS 130 (Uusinta)
Eurosport 2
16:00
Yhdistetty: maailmancup Lahti, Suomi
10km Gundersen (Suora)
Eurosport 2
16:45
Muut lajit: WATTS
Uusinta
Eurosport 2
17:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Suora
Eurosport 2
20:00
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
Eurosport 2
20:45
Jalkapallo: Bundesliigakierroksen ennakkomakasiini
Jälkilähetys
Eurosport 2
21:15
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros VFB Stuttgart (Saksa) - Hertha Berlin (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
23:30
Pro wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
Viikon parhaat palat Smackdownista ja Raw:sta! (Uusinta)

Huomenna 7.3.

Eurosport 2
00:00
Pro wrestling: Vintage Collection
Ohjelma kokoaa historian parhaat Pro Wrestling -ottelut 20 vuoden ajalta. Mukana supertähtiä kuten Hulk Hogan, ‘Macho Man’ Randy Savage ja Bret ‘The Hitman’ Hart. (Uusinta)
Eurosport 2
01:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
02:30
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros VFB Stuttgart (Saksa) - Hertha Berlin (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Nyrkkeily: WBC Välimeren mestaruus, Halle, Saksa
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
07:30
Mäkihyppy: maailmancup Lahti, Suomi
HS 130, karsinta (Uusinta)
Eurosport 2
08:30
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros VFB Stuttgart (Saksa) - Hertha Berlin (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
09:30
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
11:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Suora
Eurosport 2
13:30
Mäkihyppy: maailmancup Lahti, Suomi
HS 130, karsinta (Uusinta)
Eurosport 2
14:15
Yhdistetty: maailmancup Lahti, Suomi
7,5km sprinttikilpailu (Jälkilähetys)
Eurosport 2
14:45
Pyöräily: Strade Bianche, Italia
Suora
Eurosport 2
16:30
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros Hannover 96 (Saksa) - Bayern München (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
18:30
Jalkapallo: Bundesliiga
Puoliaikaspektaakkeli (Kohokohdat)
Eurosport 2
19:30
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros Mainz (Saksa) - Mönchengladbach (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
21:30
Fia wtcc: Vakioautojen MM-sarja Termas de Rio Hondo, Argentiina
Karsintakierros (Jälkilähetys)
Eurosport 2
22:00
Jalkapallo: Major League Soccer
1. kierros DC United (Yhdysvallat) - Montreal Impact (Kanada ) (Suora)

Sunnuntai 8.3.

Eurosport 2
00:15
Mäkihyppy: maailmancup Lahti, Suomi
HS 130 joukkuekilpailu (Uusinta)
Eurosport 2
01:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
02:30
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros Hannover 96 (Saksa) - Bayern München (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Kamppailu-urheilu: Superkombat, World GP Series
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
08:00
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros Hannover 96 (Saksa) - Bayern München (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
09:30
Pyöräily: Strade Bianche, Italia
Uusinta
Eurosport 2
10:30
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
11:30
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Suora
Eurosport 2
16:30
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros FC Köln (Saksa) - Eintracht Frankfurt (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
18:30
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros SC Paderborn 07 (Saksa) - Bayer Leverkusen (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
20:30
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Kohokohdat
Eurosport 2
21:30
Pikaluistelu: Yleisluistelijoiden MM-kisat, Calgary, Kanada
Suora
Eurosport 2
23:00
Pyöräily: Pariisi-Nizza
Prologi (Uusinta)

Maanantai 9.3.

Eurosport 2
00:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
02:30
Fia wtcc: Vakioautojen MM-sarja Termas de Rio Hondo, Argentiina
1.kierros (Uusinta)
Eurosport 2
03:15
Fia wtcc: Vakioautojen MM-sarja Termas de Rio Hondo, Argentiina
2.kierros (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Pyöräily: Pariisi-Nizza
Prologi (Uusinta)
Eurosport 2
05:00
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Saksa - Kiina (Uusinta)
Eurosport 2
06:30
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Ranska - Tanska (Uusinta)
Eurosport 2
08:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
09:00
Jalkapallo: Bundesliiga
24. kierros Hannover 96 (Saksa) - Bayern München (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
10:00
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Saksa - Kiina (Uusinta)
Eurosport 2
11:00
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Saksa - Kiina (Uusinta)
Eurosport 2
12:00
Pyöräily: Strade Bianche, Italia
Uusinta
Eurosport 2
13:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
14:15
Jalkapallo
Uusinta
Eurosport 2
14:45
Jalkapallo
1. kierros Orlando City SC (Yhdysvallat) - New York City FC (Yhdysvallat) (Uusinta)
Eurosport 2
16:00
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Japani - Ranska (Suora)
Eurosport 2
18:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
19:15
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Ruotsi - Kiina (Suora)
Eurosport 2
21:30
Jalkapallo: 2. Bundesliiga
24. kierros Karlsruher SC (Saksa) - Leipzig (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
23:30
Jalkapallo: Eurogoals
Euroopan jalkapallosarjojen kohokohdat! (Uusinta)

Tiistai 10.3.

Eurosport 2
00:00
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Ruotsi - Kiina (Uusinta)
Eurosport 2
01:00
Mäkihyppy: maailmancup Kuopio, Suomi
Karsinta (Uusinta)
Eurosport 2
02:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
04:00
Pyöräily: Pariisi-Nizza
1. etappi (Uusinta)
Eurosport 2
05:00
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Ruotsi - Kiina (Uusinta)
Eurosport 2
06:00
Yleisurheilu: EM Hallikisat, Praha, Tsekki
Uusinta
Eurosport 2
08:00
Mäkihyppy: maailmancup Kuopio, Suomi
Karsinta (Uusinta)
Eurosport 2
09:00
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Brasilia - Saksa (Uusinta)
Eurosport 2
10:15
Jalkapallo: Eurogoals
Euroopan jalkapallosarjojen kohokohdat! (Uusinta)
Eurosport 2
10:45
Pyöräily: LeMond of Cycling
Uusinta
Eurosport 2
11:00
Baseball: Global Baseball Match, Tokio, Japani
Suora
Eurosport 2
13:30
Jalkapallo: Algarve Cup Portugali
Lohkovaihe Brasilia - Saksa (Uusinta)
Eurosport 2
15:00
Mäkihyppy: maailmancup Kuopio, Suomi
Karsinta (Uusinta)
Eurosport 2
16:00
Jalkapallo: Major League Soccer
1. kierros Orlando City SC (Yhdysvallat) - New York City FC (Yhdysvallat) (Uusinta)
Eurosport 2
17:00
Jalkapallo: UEFA Youth League
Puolivälierät Chelsea (Englanti ) - Atletico Madrid (Espanja) (Suora)
Eurosport 2
19:00
Koripallo: Eurocup
Neljännesvälierät, 2.päivä : Lokomotiv (Venäjä ) - Brose Basket (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
20:45
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Makasiiniohjelma
Eurosport 2
21:15
Mäkihyppy: maailmancup Kuopio, Suomi
HS 127 (Uusinta)
Eurosport 2
22:45
Pyöräily: Pariisi-Nizza
2. etappi (Uusinta)

Keskiviikko 11.3.

Eurosport 2
00:00
Baseball: Global Baseball Match, Tokio, Japani
Uusinta
Eurosport 2
01:30
Jalkapallo: UEFA Youth League
Puolivälierät Chelsea (Englanti ) - Atletico Madrid (Espanja) (Uusinta)
Eurosport 2
03:00
Mäkihyppy: maailmancup Kuopio, Suomi
HS 127 (Uusinta)