UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Urheilu

Tänään 22.11.

Eurosport 2
04:00
Nyrkkeily: IBA-titteliottelu
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Vahvin mies: Mestarien liiga, Romania
Uusinta
Eurosport 2
07:00
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Karsinta (Uusinta)
Eurosport 2
08:00
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
1. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
10:00
Autourheilu: GP3-sarja Abu Dhabi, Arabiemiirikunnat
1. lähtö (Suora)
Eurosport 2
10:30
Muut lajit: WATTS
Uusinta
Eurosport 2
10:45
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Karsinta (Uusinta)
Eurosport 2
11:45
Australialainen jalkapallo: International Rule Series
._._. Australia - Irlanti (Suora)
Eurosport 2
14:00
Taitoluistelu: Grand Prix - Ranska, Ranska
Naisten vapaaohjelma (Suora)
Eurosport 2
16:00
Jalkapallo: Bundesliigakierroksen ennakkomakasiini
Jälkilähetys
Eurosport 2
16:30
Jalkapallo: Bundesliiga
12. kierros Bayern München (Saksa) - Hoffenheim (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
18:30
Jalkapallo: Bundesliiga
Puoliaikaspektaakkeli (Kohokohdat)
Eurosport 2
19:30
Jalkapallo: Bundesliiga
12. kierros FC Köln (Saksa) - Hertha Berlin (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
21:30
Muut lajit: WATTS
Uusinta
Eurosport 2
22:00
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
2. kierros (Suora)
Eurosport 2
23:30
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
State (Yhdysvallat) - Rutgers (Yhdysvallat) (Jälkilähetys)

Huomenna 23.11.

Eurosport 2
01:30
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
2. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
02:30
Jalkapallo: Bundesliiga
12. kierros Bayern München (Saksa) - Hoffenheim (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Kamppailu-urheilu: Superkombat, World GP Series
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Joukkue (Uusinta)
Eurosport 2
07:00
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
2. kierros (Uusinta)
Eurosport 2
09:30
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Joukkue (Uusinta)
Eurosport 2
11:00
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
Neljännesvälierät (Suora)
Eurosport 2
13:00
Autourheilu: GP3-sarja Abu Dhabi, Arabiemiirikunnat
Toinen kilpailu (Jälkilähetys)
Eurosport 2
13:30
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
State (Yhdysvallat) - Rutgers (Yhdysvallat) (Uusinta)
Eurosport 2
15:00
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Miehet henkilökohtainen (Uusinta)
Eurosport 2
16:15
Jalkapallo: Bundesliiga
12. kierros Hamburger SV (Saksa) - Werder Bremen (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
18:30
Jalkapallo: Bundesliiga
12. kierros VFB Stuttgart (Saksa) - FC Augsburg (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
20:30
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Kohokohdat
Eurosport 2
21:30
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Miehet henkilökohtainen (Uusinta)
Eurosport 2
23:00
Muut lajit: WATTS
Uusinta

Maanantai 24.11.

Eurosport 2
00:00
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
Finaali (Uusinta)
Eurosport 2
01:30
Taitoluistelu: Grand Prix - Ranska, Ranska
._._. (Uusinta)
Eurosport 2
02:30
Jalkapallo: Bundesliiga
12. kierros Hamburger SV (Saksa) - Werder Bremen (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
Finaali (Uusinta)
Eurosport 2
06:00
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
State (Yhdysvallat) - Rutgers (Yhdysvallat) (Uusinta)
Eurosport 2
07:30
Jalkapallo: Bundesliiga
12. kierros Bayern München (Saksa) - Hoffenheim (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
09:00
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Miehet henkilökohtainen (Uusinta)
Eurosport 2
10:30
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
State (Yhdysvallat) - Rutgers (Yhdysvallat) (Uusinta)
Eurosport 2
12:00
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
Finaali (Uusinta)
Eurosport 2
14:00
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Miehet henkilökohtainen (Uusinta)
Eurosport 2
15:30
Jalkapallo: Bundesliiga
12. kierros Bayern München (Saksa) - Hoffenheim (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
17:00
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
Finaali (Uusinta)
Eurosport 2
19:00
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Miehet henkilökohtainen (Uusinta)
Eurosport 2
19:45
Jalkapallo: Bundesliiga
12. kierros Bayern München (Saksa) - Hoffenheim (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
21:15
Jalkapallo: 2. Bundesliiga
14. kierros Fortuna Düsseldorf (Saksa) - SpVgg Greuther Furth (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
23:15
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Miehet henkilökohtainen (Uusinta)

Tiistai 25.11.

Eurosport 2
00:00
Kamppailu-urheilu: Superkombat, World GP Series
Uusinta
Eurosport 2
02:00
Jalkapallo: Bundesliiga
12. kierros Bayern München (Saksa) - Hoffenheim (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
03:15
Jalkapallo: Eurogoals
Euroopan jalkapallosarjojen kohokohdat! (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Taitoluistelu: Grand Prix - Ranska, Ranska
._._. (Uusinta)
Eurosport 2
06:00
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
Finaali (Uusinta)
Eurosport 2
07:30
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
State (Yhdysvallat) - Rutgers (Yhdysvallat) (Uusinta)
Eurosport 2
08:45
Jalkapallo: Bundesliiga
12. kierros Bayern München (Saksa) - Hoffenheim (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
10:15
Jalkapallo: Eurogoals
Euroopan jalkapallosarjojen kohokohdat! (Uusinta)
Eurosport 2
11:00
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Miehet henkilökohtainen (Uusinta)
Eurosport 2
12:00
Jalkapallo: Bundesliiga
12. kierros Hamburger SV (Saksa) - Werder Bremen (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
13:00
Jalkapallo: Bundesliiga
12. kierros Bayern München (Saksa) - Hoffenheim (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
14:00
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
Eurosport 2
15:00
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
Finaali (Uusinta)
Eurosport 2
17:00
Curling: EM-kisat Champery, Sveitsi
Miehet lohkovaihe Norja - Ruotsi (Suora)
Eurosport 2
20:00
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 7. kierros: Stelmet Zielona Gora (Puola ) - PAOK (Kreikka ) (Suora)
Eurosport 2
21:45
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 7. kierros: Reggio Emilia (Italia) - Pariisi (Ranska ) (Suora)
Eurosport 2
23:30
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Makasiiniohjelma

Keskiviikko 26.11.

Eurosport 2
00:00
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
State (Yhdysvallat) - Rutgers (Yhdysvallat) (Uusinta)
Eurosport 2
01:30
Jalkapallo: UEFA Youth League
Lohkovaihe 5. kierros Manchester City (Englanti ) - FC Bayern München (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
02:30
Curling: EM-kisat Champery, Sveitsi
Miehet lohkovaihe Norja - Ruotsi (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 7. kierros: Stelmet Zielona Gora (Puola ) - PAOK (Kreikka ) (Uusinta)
Eurosport 2
05:30
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 7. kierros: Reggio Emilia (Italia) - Pariisi (Ranska ) (Uusinta)
Eurosport 2
07:00
Jalkapallo: UEFA Youth League
Lohkovaihe 5. kierros Manchester City (Englanti ) - FC Bayern München (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
08:00
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
Finaali (Uusinta)
Eurosport 2
10:00
Taitoluistelu: Grand Prix - Ranska, Ranska
._._. (Uusinta)
Eurosport 2
12:00
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Miehet henkilökohtainen (Uusinta)
Eurosport 2
13:30
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
Finaali (Uusinta)
Eurosport 2
15:00
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 7. kierros: Reggio Emilia (Italia) - Pariisi (Ranska ) (Uusinta)
Eurosport 2
16:00
Jalkapallo: UEFA Youth League
Lohkovaihe 5. kierros Manchester City (Englanti ) - FC Bayern München (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
17:30
Muut lajit: WATTS
Uusinta
Eurosport 2
17:45
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
Uusinta
Eurosport 2
18:00
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 7. kierros: Khimki (Venäjä ) - Union Olimpija (Slovenia ) (Suora)
Eurosport 2
19:45
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 7. kierros: Besiktas IF (Turkki ) - Zenith (Venäjä ) (Suora)