UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Torstai 27.11.

05:30
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 7. kierros: Besiktas IF (Turkki ) - Zenith (Venäjä ) (Uusinta)

Kello 6:00

07:00
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Miehet henkilökohtainen (Uusinta)
08:00
Jalkapallo: UEFA Youth League
Lohkovaihe 5. kierros Manchester City (Englanti ) - FC Bayern München (Saksa) (Uusinta)
09:30
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
State (Yhdysvallat) - Rutgers (Yhdysvallat) (Uusinta)
10:30
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Miehet henkilökohtainen (Uusinta)

Kello 12:00

12:00
Jalkapallo: UEFA Youth League
Lohkovaihe 5. kierros Manchester City (Englanti ) - FC Bayern München (Saksa) (Uusinta)
13:30
Muut lajit: WATTS
Uusinta
13:45
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
Uusinta
14:00
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
Miehet henkilökohtainen (Uusinta)
15:30
Curling: EM-kisat Champery, Sveitsi
Miehet lohkovaihe (Jälkilähetys)
17:30
Taitoluistelu: Grand Prix - Ranska, Ranska
._._. (Uusinta)

Kello 18:00

19:30
Mäkihyppy: maailmancup Kuusamo, Suomi
HS 142, karsinta (Uusinta)
20:15
Mäkihyppy: * ,
._._. (Uusinta)
20:30
Muut lajit: Campus
Ohjelmassa käydään läpin opiskelijaurheilijoiden elämää ja valmistautumista tärkeimpiin kilpailuihinsa. (Uusinta)

Kello 21:00

21:00
Kädenvääntö: PAL / NAL,
Makasiiniohjelma
21:30
Freestyle motocross: Night of the Jumps Peking, Kiina
Makasiiniohjelma
22:30
Freestyle motocross: Night of the Jumps Peking, Kiina
Makasiiniohjelma
23:30
Pro wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
Viikon parhaat palat Smackdownista ja Raw:sta! (Uusinta)

Kello 24:00

00:00
Pro wrestling: Vintage Collection
Ohjelma kokoaa historian parhaat Pro Wrestling -ottelut 20 vuoden ajalta. Mukana supertähtiä kuten Hulk Hogan, ‘Macho Man’ Randy Savage ja Bret ‘The Hitman’ Hart. (Uusinta)
01:00
Mäkihyppy: maailmancup Kuusamo, Suomi
HS 142, karsinta (Uusinta)
02:00
Jalkapallo: UEFA Youth League
Lohkovaihe 5. kierros Manchester City (Englanti ) - FC Bayern München (Saksa) (Uusinta)
03:00
Mäkihyppy: maailmancup Kuusamo, Suomi
HS 142, karsinta (Uusinta)
04:00
Curling: EM-kisat Champery, Sveitsi
Miesten Tie Break (Uusinta)