UutisetSääNetti-TVTV-opasSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Tiistai 23.5.

05:00
Jalkapallo: FIFA - jalkapallon ytimessä
Parhaita paloja jalkapallon maailmasta. (Uusinta)
05:30
Jalkapallo: U-20 MM-kisat, Etelä-Korea
Lohkovaihe 1. kierros: Ranska - Honduras (Uusinta)

Kello 6:00

07:00
Pyöräily: Giro d'Italia - Italian ympäriajo
._._. : Selostus: Peter Selin. (Uusinta)
08:00
Jalkapallo: FIFA - jalkapallon ytimessä
Parhaita paloja jalkapallon maailmasta. (Uusinta)
08:30
Tennis: Get Ready
Uusinta
08:45
Tennis: Ranskan avoin -tennisturnaus Pariisi, Ranska
Uusinta
09:45
Pyöräily: Giro d'Italia - Italian ympäriajo
._._. : Selostus: Peter Selin. (Uusinta)
10:45
Tennis: Get Ready
Uusinta
11:00
Tennis: Ranskan avoin -tennisturnaus Pariisi, Ranska
Suora lähetys

Kello 12:00

13:45
Jalkapallo: U-20 MM-kisat, Etelä-Korea
Lohkovaihe 2. kierros: Saksa - Meksiko (Suora lähetys)
16:00
Tennis: Ranskan avoin -tennisturnaus Pariisi, Ranska
Suora lähetys

Kello 18:00

18:30
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Makasiiniohjelma
18:45
Motocross: MM-sarja Teutschenthal, Saksa
MXGP - 2. lähtö (Uusinta)
19:15
Pyöräily: Giro d'Italia - Italian ympäriajo
16. etappi: Rovetta - Bormio Selostus: Peter Selin. (Uusinta)

Kello 21:00

21:00
Jalkapallo: U-20 MM-kisat, Etelä-Korea
Lohkovaihe 2. kierros: Englanti - Guinea (Uusinta)
21:55
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
22:00
Tennis: ATP Tourin kilpailu Geneve, Sveitsi
Uusinta
22:45
Tennis: Get Ready
Uusinta
23:00
Pyöräily: Giro tänään
Ohjelmaa kasaa olennaisen päivän etapilta jämäkkään pakettiin. Uusinta (Uusinta)

Kello 24:00

00:00
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
00:15
Miekkailu: Grand Prix Series Shanghai, Kiina
Uusinta
01:15
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
01:30
Pyöräily: Giro tänään
Ohjelmaa kasaa olennaisen päivän etapilta jämäkkään pakettiin. Uusinta (Uusinta)
02:20
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
02:30
Jalkapallo: U-20 MM-kisat, Etelä-Korea
Lohkovaihe 2. kierros: Saksa - Meksiko (Uusinta)
04:00
Pyöräily: Giro d'Italia - Italian ympäriajo
16. etappi: Rovetta - Bormio Selostus: Peter Selin. (Uusinta)