UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Tiistai 9.2.

05:01
Maastohiihto: maailmancup Oslo, Norja
Naiset 30km yhteislähtö perinteisellä (Uusinta)
05:42
Maastohiihto: maailmancup Oslo, Norja
Miehet 50km yhteislähtö perinteisellä (Uusinta)

Kello 6:00

06:30
Mäkihyppy: maailmancup ,
HS 134 joukkuemäki (Uusinta)
07:28
Jalkapallo: Eurogoals
Euroopan jalkapallosarjojen kohokohdat! (Uusinta)
07:30
Jalkapallo: Jalkapallon parhaat palat
Arsenal (Uusinta)
07:56
Jalkapallo: Eurogoals
Euroopan jalkapallosarjojen kohokohdat! (Uusinta)
07:58
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
08:59
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Portugali - Espanja (Uusinta)
10:02
Snooker: German Masters, Berliini, Saksa
Uusinta
11:05
Maastohiihto: maailmancup Oslo, Norja
Miehet 50km yhteislähtö perinteisellä (Uusinta)

Kello 12:00

12:00
Mäkihyppy: maailmancup ,
HS 134 joukkuemäki (Uusinta)
12:55
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
14:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Portugali - Espanja (Uusinta)
14:55
Mäkihyppy: maailmancup ,
HS 134 joukkuemäki (Uusinta)
15:49
Muut lajit: WATTS
Uusinta
16:18
Snooker: German Masters, Berliini, Saksa
Uusinta
17:56
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Serbia - Ukraina (Uusinta)

Kello 18:00

18:43
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Portugali - Espanja (Uusinta)
19:23
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Suora)
20:57
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Alba Berlin (Saksa) - Neptunas Klaipeda (Liettua ) (Suora)

Kello 21:00

21:39
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
21:45
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Alba Berlin (Saksa) - Neptunas Klaipeda (Liettua ) (Suora)
22:45
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Makasiiniohjelma
23:17
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Kazakstan - Italia (Uusinta)

Kello 24:00

00:17
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Kazakstan - Italia (Uusinta)
01:11
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
01:15
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 Miesten karsinta (Uusinta)
02:15
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Alba Berlin (Saksa) - Neptunas Klaipeda (Liettua ) (Uusinta)
03:30
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Uusinta)
04:00
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 Miesten karsinta (Uusinta)
05:00
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta