UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Perjantai 19.12.

06:00
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
06:30
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 10. kierros: Khimki (Venäjä ) - Zenith (Venäjä ) (Uusinta)
07:45
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 10. kierros: Buducnost (Montenegro) - PAOK (Kreikka ) (Uusinta)
09:15
Taitoluistelu: Grand Prix - Grand Prix Finaali, Espanja
._._. (Uusinta)
10:15
Muut lajit: WATTS
Uusinta
10:30
Maastohiihto: maailmancup Davos, Sveitsi
Naisten ja miesten vapaan tyylin sprintit (Uusinta)
11:15
Ampumahiihto: maailmancup Pokljuka, Slovenia
Naisten sprintti (Uusinta)
11:45
Lumilautailu: FIS maailmancup Montafon, Itävalta
Joukkueiden paripujottelu (Suora)

Kello 12:00

13:00
Jalkapallo: Seurajoukkueiden MM-turnaus
Välierät Cruz Azul (Meksiko ) - Real Madrid (Espanja) (Uusinta)
13:45
Yhdistetty: maailmancup Ramsau, Itävalta
HS 98 (Suora)
14:45
Alppihiihto: maailmancup Val Gardena, Italia
Miehet, syöksylasku (Uusinta)
15:45
Mäkihyppy: maailmancup Engelberg, Sveitsi
HS 137 - Karsintakierros (Uusinta)
16:45
Taitoluistelu: Grand Prix - Grand Prix Finaali, Espanja
._._. (Uusinta)

Kello 18:00

18:45
Mäkihyppy: maailmancup Engelberg, Sveitsi
HS 137 - Karsintakierros (Uusinta)
19:45
Ampumahiihto: maailmancup Pokljuka, Slovenia
Miesten sprintti (Uusinta)
20:45
Jalkapallo: Bundesliigakierroksen ennakkomakasiini
Jälkilähetys

Kello 21:00

21:15
Jalkapallo: Bundesliiga
17. kierros Mainz (Saksa) - Bayern München (Saksa) (Suora)
23:30
Mäkihyppy: maailmancup Engelberg, Sveitsi
HS 137 - Karsintakierros (Uusinta)

Kello 24:00

00:00
Pro wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
Viikon parhaat palat Smackdownista ja Raw:sta! (Uusinta)
00:30
Pro wrestling: Vintage Collection
Ohjelma kokoaa historian parhaat Pro Wrestling -ottelut 20 vuoden ajalta. Mukana supertähtiä kuten Hulk Hogan, ‘Macho Man’ Randy Savage ja Bret ‘The Hitman’ Hart. (Uusinta)
01:30
Vahvin mies: Giants Live, Ruotsi
Uusinta
02:00
Vahvin mies: Giants Live, Ruotsi
Uusinta
02:30
Alppihiihto: maailmancup Val Gardena, Italia
Miehet, syöksylasku (Uusinta)
03:00
Mäkihyppy: maailmancup Engelberg, Sveitsi
HS 137 - Karsintakierros (Uusinta)
04:00
Kamppailu-urheilu: King of Kings, Plock , Puola
Uusinta