UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Keskiviikko 10.2.

05:00
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
05:30
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Alba Berlin (Saksa) - Neptunas Klaipeda (Liettua ) (Uusinta)

Kello 6:00

06:30
Maastohiihto: maailmancup Oslo, Norja
Naiset 30km yhteislähtö perinteisellä (Uusinta)
07:15
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 Miesten karsinta (Uusinta)
08:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Uusinta)
09:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Kazakstan - Italia (Uusinta)
10:00
Muut lajit: WATTS
Uusinta
10:30
Moottoriurheilu: Formula E, Buenos Aires, Argentiina
Uusinta
11:00
Maastohiihto: maailmancup Oslo, Norja
Naiset 30km yhteislähtö perinteisellä (Uusinta)

Kello 12:00

12:00
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 Miesten karsinta (Uusinta)
13:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Uusinta)
14:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Kazakstan - Italia (Uusinta)
15:00
Maastohiihto: maailmancup Oslo, Norja
Naiset 30km yhteislähtö perinteisellä (Uusinta)
16:00
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 Miesten karsinta (Uusinta)
17:00
Yhdistetty: maailmancup Trondheim, Norja
Gundersen (Uusinta)
17:45
GT Academy
Uusinta

Kello 18:00

18:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Kazakstan - Italia (Uusinta)
19:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Uusinta)
20:00
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Maccabi Tel Aviv (Israel ) - Nizhny (Venäjä ) (Suora)

Kello 21:00

21:45
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Limoges CSP (Ranska) - PAOK Thessaloniki (Kreikka ) (Suora)
22:30
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
22:35
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Limoges CSP (Ranska) - PAOK Thessaloniki (Kreikka ) (Suora)
23:30
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Kazakstan - Italia (Uusinta)

Kello 24:00

00:15
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 (Uusinta)
01:25
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
01:30
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Maccabi Tel Aviv (Israel ) - Nizhny (Venäjä ) (Uusinta)
02:30
Koripallo: Eurocup
Päivä 6 Top 32: Limoges CSP (Ranska) - PAOK Thessaloniki (Kreikka ) (Uusinta)
03:30
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
04:00
Mäkihyppy: maailmancup Trondheim, Norja
HS 140 (Uusinta)
05:00
Futsal: EM-kisat Belgrad, Serbia
Puolivälierät Venäjä - Azerbaidžan (Uusinta)