UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Urheilu

Tänään 1.4.

Eurosport 2
09:00
Pyöräily: Three Days of De Panne , Belgia
Uusinta
Eurosport 2
10:30
Jalkapallo: Harjoitusottelu
Italia - Englanti (Uusinta)
Eurosport 2
12:00
Maahockey: European Hockey League
Saint Germain HC (Ranska) - Club Egara (Espanja) (Suora)
Eurosport 2
13:30
Pyöräily: Three Days of De Panne , Belgia
Uusinta
Eurosport 2
14:30
Snooker: China Open Peking, Kiina
Päivän parhaat ottelut. (Suora)
Eurosport 2
17:30
Maahockey: European Hockey League
Dinamo Kazan (Venäjä ) - UHC Hampuri (Saksa) (Jälkilähetys)
Eurosport 2
18:45
Maahockey: European Hockey League
KS Pomorzanin Torun (Puola ) - HC Bloemendaal (Belgia ) (Suora)
Eurosport 2
20:15
Koripallo: Eurocup
1. välierä: Unics Kazan (Venäjä ) - Herbalife Gran Canaria Las Palmas (Espanja) (Suora)
Eurosport 2
22:00
Koripallo: Eurocup
1. välierä: Banvit (Turkki ) - Khimki (Venäjä ) (Suora)
Eurosport 2
22:30
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Makasiiniohjelma
Eurosport 2
23:00
Muut lajit: WATTS
Uusinta
Eurosport 2
23:15
Pro wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
Viikon parhaat palat Smackdownista ja Raw:sta! (Uusinta)
Eurosport 2
23:45
Pro wrestling: Vintage Collection
Ohjelma kokoaa historian parhaat Pro Wrestling -ottelut 20 vuoden ajalta. Mukana supertähtiä kuten Hulk Hogan, ‘Macho Man’ Randy Savage ja Bret ‘The Hitman’ Hart. (Uusinta)

Huomenna 2.4.

Eurosport 2
00:45
Snooker: China Open Peking, Kiina
Päivän parhaat ottelut. (Uusinta)
Eurosport 2
01:30
Pyöräily: Three Days of De Panne , Belgia
Uusinta
Eurosport 2
03:00
Koripallo: Eurocup
1. välierä: Unics Kazan (Venäjä ) - Herbalife Gran Canaria Las Palmas (Espanja) (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Koripallo: Eurocup
1. välierä: Unics Kazan (Venäjä ) - Herbalife Gran Canaria Las Palmas (Espanja) (Uusinta)
Eurosport 2
05:30
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Pyöräily: Three Days of De Panne , Belgia
Uusinta
Eurosport 2
07:00
Snooker: China Open Peking, Kiina
Päivän parhaat ottelut. (Uusinta)
Eurosport 2
09:00
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
Eurosport 2
09:30
Snooker: China Open Peking, Kiina
Päivän parhaat ottelut. (Suora)
Eurosport 2
12:30
Maahockey: European Hockey League
Real Club De Polo (Espanja) - Rot Weiss Koln (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
13:30
Vapaalasku: Maailmankiertue Haines, Yhdysvallat
Uusinta
Eurosport 2
14:30
Snooker: China Open Peking, Kiina
Päivän parhaat ottelut. (Suora)
Eurosport 2
17:30
Maahockey: European Hockey League
Beeston HC (Iso-Britannia) - Daring (Belgia ) (Jälkilähetys)
Eurosport 2
18:45
Maahockey: European Hockey League
Waterloo Ducks HC (Belgia ) - Kampong (Alankomaat ) (Suora)
Eurosport 2
20:15
Pyöräily: Three Days of De Panne , Belgia
Uusinta
Eurosport 2
21:00
Snooker: China Open Peking, Kiina
Päivän parhaat ottelut. (Uusinta)
Eurosport 2
22:30
Nyrkkeily: WBO naiset
Uusinta

Perjantai 3.4.

Eurosport 2
00:00
Snooker: China Open Peking, Kiina
Päivän parhaat ottelut. (Uusinta)
Eurosport 2
01:00
Muut lajit: Watts top 10
Uusinta
Eurosport 2
01:30
Pyöräily: Three Days of De Panne , Belgia
Uusinta
Eurosport 2
03:00
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
Eurosport 2
03:30
Koripallo: Eurocup
1. välierä: Unics Kazan (Venäjä ) - Herbalife Gran Canaria Las Palmas (Espanja) (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Maahockey: European Hockey League
Real Club De Polo (Espanja) - Rot Weiss Koln (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
04:45
Maahockey: European Hockey League
Waterloo Ducks HC (Belgia ) - Kampong (Alankomaat ) (Uusinta)
Eurosport 2
06:00
Pyöräily: Three Days of De Panne , Belgia
Uusinta
Eurosport 2
07:00
Snooker: China Open Peking, Kiina
Päivän parhaat ottelut. (Uusinta)
Eurosport 2
09:00
Maahockey: European Hockey League
KS Pomorzanin Torun (Puola ) - HC Bloemendaal (Belgia ) (Uusinta)
Eurosport 2
10:00
Maahockey: European Hockey League
KS Pomorzanin Torun (Puola ) - HC Bloemendaal (Belgia ) (Uusinta)
Eurosport 2
11:00
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
Uusinta
Eurosport 2
12:00
Koripallo: Eurocup
1. välierä: Unics Kazan (Venäjä ) - Herbalife Gran Canaria Las Palmas (Espanja) (Uusinta)
Eurosport 2
13:00
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
Finaali Sydney Swans (Australia) - Hawthorn Hawks (Australia) (Uusinta)
Eurosport 2
14:30
Muut lajit: Watts top 10
Uusinta
Eurosport 2
15:00
Speedway: Eurosport Best Pairs -cup, Puola
Uusinta
Eurosport 2
16:00
Pyöräily: Three Days of De Panne , Belgia
Uusinta
Eurosport 2
17:00
Jalkapallo: Harjoitusottelu
Saksa - Tsekki (Uusinta)
Eurosport 2
18:00
Jalkapallo: Major League Soccer
4. kierros Montreal Impact (Kanada) - Orlando City SC (Yhdysvallat) (Uusinta)
Eurosport 2
19:15
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
Finaali Sydney Swans (Australia) - Hawthorn Hawks (Australia) (Uusinta)
Eurosport 2
20:30
Snooker: China Open Peking, Kiina
Päivän parhaat ottelut. (Uusinta)
Eurosport 2
21:30
Kamppailu-urheilu: Fight Club
Ohjelma käsittelee maailman parasta kamppailu-urheilua. Lajeina mm. muay thai ja potkunyrkkeily. (Uusinta)
Eurosport 2
23:00
Snooker: China Open Peking, Kiina
Päivän parhaat ottelut. (Uusinta)

Lauantai 4.4.

Eurosport 2
01:00
Vahvin mies: Mestarien liiga, Norja
Uusinta
Eurosport 2
02:00
Jalkapallo: Major League Soccer
5. kierros Orlando City SC (Yhdysvallat) - DC United (Yhdysvallat) (Suora)
Eurosport 2
04:00
Kamppailu-urheilu: Fight Club
Ohjelma käsittelee maailman parasta kamppailu-urheilua. Lajeina mm. muay thai ja potkunyrkkeily. (Uusinta)
Eurosport 2
05:00
Pyöräily: Three Days of De Panne , Belgia
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Maahockey: European Hockey League
KS Pomorzanin Torun (Puola ) - HC Bloemendaal (Belgia ) (Uusinta)
Eurosport 2
07:00
Snooker: China Open Peking, Kiina
Päivän parhaat ottelut. (Uusinta)
Eurosport 2
09:00
Ralli: ERC-sarja, Irlanti
Uusinta
Eurosport 2
09:30
Jalkapallo: Harjoitusottelu
Saksa - Tsekki (Uusinta)
Eurosport 2
11:00
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
1.kierros Western Bulldogs (Australia) - West Coast Eagles (Australia) (Suora)
Eurosport 2
13:45
Maahockey: European Hockey League
Suora
Eurosport 2
14:45
Maahockey: European Hockey League
Jälkilähetys
Eurosport 2
15:30
Muut lajit: WATTS
Uusinta
Eurosport 2
15:45
Jalkapallo: Bundesliigakierroksen ennakkomakasiini
Jälkilähetys
Eurosport 2
16:15
Jalkapallo: Bundesliiga
27. kierros Bayer Leverkusen (Saksa) - Hamburger SV (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
18:30
Jalkapallo: Bundesliiga
Puoliaikaspektaakkeli (Kohokohdat)
Eurosport 2
19:00
Jalkapallo: Bundesliiga
27. kierros Dortmund (Saksa) - Bayern München (Saksa) (Suora)
Eurosport 2
22:00
Jalkapallo: Major League Soccer
5. kierros Chicago Fire (Yhdysvallat) - Toronto FC (Yhdysvallat) (Suora)

Sunnuntai 5.4.

Eurosport 2
00:15
Speedway: Eurosport Best Pairs -cup, Puola
Uusinta
Eurosport 2
02:00
Jalkapallo: Bundesliiga
27. kierros Dortmund (Saksa) - Bayern München (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
03:00
Snooker: China Open Peking, Kiina
Päivän parhaat ottelut. (Uusinta)
Eurosport 2
04:00
Kamppailu-urheilu: King of Kings, Chisinau, Moldova
Uusinta
Eurosport 2
06:00
Maahockey: European Hockey League
Saint Germain HC (Ranska) - Club Egara (Espanja) (Uusinta)
Eurosport 2
07:00
Snooker: China Open Peking, Kiina
Päivän parhaat ottelut. (Uusinta)
Eurosport 2
09:00
Ralli: ERC-sarja, Irlanti
Uusinta
Eurosport 2
09:30
Pyöräily: Ronde van Vlaanderen - Flanderin ympäriajo, Belgia
Uusinta
Eurosport 2
11:00
Jalkapallo: Bundesliiga
27. kierros Dortmund (Saksa) - Bayern München (Saksa) (Uusinta)
Eurosport 2
12:30
Muut lajit: Watts top 10
Uusinta