UutisetSääNetti-TVTV-opasSoMeHakuPalaute

Urheilu

Tänään 24.1.

Eurosport
08:05
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Suora)
Eurosport
10:00
Tennis: Game, Set and Mats -extra
Makasiiniohjelma. (Suora)
Eurosport
10:15
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Suora)
Eurosport
13:00
Tennis: Game, Set and Mats
Moninkertainen Grand Slam -voittaja Mats Wilander luo katsauksen päivän tapahtumiin turnauksessa ja ennakoi tulevaa. (Suora)
Eurosport
13:30
Tennis: Matsin valinta
Mats Wilanderin valitseman pelipäivän parhaan ottelun kooste. (Kohokohdat)
Eurosport
14:30
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)
Eurosport
15:30
Mäkihyppy: maailmancup Zakopane, Puola
HS 140 (Uusinta)
Eurosport
16:30
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)
Eurosport
18:30
Alppihiihto: maailmancup Schladming, Itävalta
Miesten pujottelun 1. lasku. Suora lähetys. (Suora)
Eurosport
19:45
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)
Eurosport
20:50
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)
Eurosport
21:00
Alppihiihto: maailmancup Schladming, Itävalta
Miesten pujottelun 1. lasku (Uusinta)
Eurosport
21:30
Alppihiihto: maailmancup Schladming, Itävalta
Miesten pujottelun 2. lasku. Suora lähetys. (Suora)
Eurosport
22:45
Muut lajit: WATTS
Uusinta
Eurosport
23:00
Tennis: Matsin valinta
Uusinta
Eurosport
23:55
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)

Huomenna 25.1.

Eurosport
00:00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)
Eurosport
01:30
Tennis: Game, Set and Mats
Moninkertainen Grand Slam -voittaja Mats Wilander luo katsauksen päivän tapahtumiin turnauksessa ja ennakoi tulevaa. (Uusinta)
Eurosport
02:00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Suora)
Eurosport
04:00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Suora)
Eurosport
08:05
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)
Eurosport
10:15
Tennis: Game, Set and Mats -extra
Makasiiniohjelma. (Suora)
Eurosport
10:30
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Suora)
Eurosport
13:00
Tennis: Game, Set and Mats
Moninkertainen Grand Slam -voittaja Mats Wilander luo katsauksen päivän tapahtumiin turnauksessa ja ennakoi tulevaa. (Suora)
Eurosport
13:30
Tennis: Matsin valinta
Mats Wilanderin valitseman pelipäivän parhaan ottelun kooste. (Kohokohdat)
Eurosport
14:30
Ampumahiihto: EM-kisat Duszniki Zdroj, Puola
Naisten normaalimatkan kilpailu (Suora)
Eurosport
16:00
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Uusinta)
Eurosport
16:15
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)
Eurosport
19:35
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)
Eurosport
19:45
Taitoluistelu: EM-kisat Ostrava, Tsekki
Suora
Eurosport
23:00
Tennis: Matsin valinta
Uusinta
Eurosport
23:55
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)

Torstai 26.1.

Eurosport
00:05
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)
Eurosport
02:30
Taitoluistelu: EM-kisat Ostrava, Tsekki
Uusinta
Eurosport
04:00
Tennis: Game, Set and Mats
Moninkertainen Grand Slam -voittaja Mats Wilander luo katsauksen päivän tapahtumiin turnauksessa ja ennakoi tulevaa. (Uusinta)
Eurosport
04:30
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten välierät (Suora)
Eurosport
06:30
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten välierät (Suora)
Eurosport
08:35
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Puolivälierät (Uusinta)
Eurosport
10:15
Tennis: Game, Set and Mats -extra
Makasiiniohjelma. (Suora)
Eurosport
10:30
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Miesten välierät (Suora)
Eurosport
13:00
Tennis: Game, Set and Mats
Moninkertainen Grand Slam -voittaja Mats Wilander luo katsauksen päivän tapahtumiin turnauksessa ja ennakoi tulevaa. (Suora)
Eurosport
13:30
Tennis: Matsin valinta
Mats Wilanderin valitseman pelipäivän parhaan ottelun kooste. (Kohokohdat)
Eurosport
14:30
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten välierät (Uusinta)
Eurosport
15:45
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Miesten välierät (Uusinta)
Eurosport
17:45
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten välierät (Uusinta)
Eurosport
19:00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten välierät (Uusinta)
Eurosport
19:50
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)
Eurosport
20:00
Taitoluistelu: EM-kisat Ostrava, Tsekki
Suora
Eurosport
23:00
Tennis: Matsin valinta
Uusinta
Eurosport
23:55
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)

Perjantai 27.1.

Eurosport
00:05
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten välierät (Uusinta)
Eurosport
01:15
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten välierät (Uusinta)
Eurosport
02:30
Taitoluistelu: EM-kisat Ostrava, Tsekki
Uusinta
Eurosport
04:00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten välierät (Uusinta)
Eurosport
05:15
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten välierät (Uusinta)
Eurosport
06:30
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Miesten välierät (Uusinta)
Eurosport
07:30
Tennis: Game, Set and Mats
Moninkertainen Grand Slam -voittaja Mats Wilander luo katsauksen päivän tapahtumiin turnauksessa ja ennakoi tulevaa. (Uusinta)
Eurosport
08:00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten nelinpelin finaali (Suora)
Eurosport
10:15
Tennis: Game, Set and Mats -extra
Makasiiniohjelma. (Suora)
Eurosport
10:30
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Miesten välierät (Suora)
Eurosport
13:00
Tennis: Game, Set and Mats
Moninkertainen Grand Slam -voittaja Mats Wilander luo katsauksen päivän tapahtumiin turnauksessa ja ennakoi tulevaa. (Suora)
Eurosport
13:30
Tennis: Matsin valinta
Mats Wilanderin valitseman pelipäivän parhaan ottelun kooste. (Kohokohdat)
Eurosport
14:30
Ohjaskelkkailu: MM-kisat Sigulga, Latvia
Naisten pikakilpailu (Suora)
Eurosport
15:00
Yhdistetty: maailmancup Seefeld, Itävalta
HS 109 (Suora)
Eurosport
16:00
Ohjaskelkkailu: MM-kisat Sigulga, Latvia
Miesten pikakilpailu (Suora)
Eurosport
16:45
Yhdistetty: maailmancup Seefeld, Itävalta
5km Gundersen (Suora)
Eurosport
17:30
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Miesten välierät (Uusinta)
Eurosport
18:40
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)
Eurosport
18:45
Mäkihyppy: maailmancup Willingen, Saksa
Miesten HS 145 karsinta. Suora lähetys. (Suora)
Eurosport
20:00
Taitoluistelu: EM-kisat Ostrava, Tsekki
Suora
Eurosport
23:00
Tennis: Matsin valinta
Uusinta
Eurosport
23:55
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)

Lauantai 28.1.

Eurosport
00:05
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten välierät (Uusinta)
Eurosport
01:15
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Miesten välierät (Uusinta)
Eurosport
02:30
Taitoluistelu: EM-kisat Ostrava, Tsekki
Uusinta
Eurosport
04:00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten välierät (Uusinta)
Eurosport
05:15
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Miesten välierät (Uusinta)
Eurosport
06:45
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Miesten välierät (Uusinta)
Eurosport
07:45
Tennis: Game, Set and Mats
Moninkertainen Grand Slam -voittaja Mats Wilander luo katsauksen päivän tapahtumiin turnauksessa ja ennakoi tulevaa. (Uusinta)
Eurosport
08:15
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
Naisten välierät (Uusinta)