UutisetSääNetti-TVTV-opasKarttaSoMeHakuPalaute

Eurosport 2 Keskiviikko 17.12.

05:00
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 10. kierros: Strasbourg (Ranska ) - Pariisi (Ranska ) (Uusinta)

Kello 6:00

06:00
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
06:30
Snooker: Euroopan kiertue Lisbon, Portugali
Finaali (Uusinta)
08:30
Fia wtcc: Vakioautojen MM-sarja ,
Tunteista parhaimmat (Uusinta)
09:00
Ralli: ERC-sarja,
Uusinta
09:30
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 10. kierros: Strasbourg (Ranska ) - Pariisi (Ranska ) (Uusinta)
10:30
Jalkapallo: Seurajoukkueiden MM-turnaus
Välierät Cruz Azul (Meksiko ) - Real Madrid (Espanja) (Uusinta)
11:30
Maastohiihto: maailmancup Davos, Sveitsi
Naisten ja miesten vapaan tyylin sprintit (Uusinta)

Kello 12:00

12:15
Ampumahiihto: maailmancup Hochfilzen, Itävalta
Miesten takaa-ajo (Uusinta)
12:45
Ampumahiihto: maailmancup Hochfilzen, Itävalta
Naisten takaa-ajo (Uusinta)
13:15
Mäkihyppy: maailmancup Nizhny Tagil , Venäjä
._._. (Uusinta)
14:15
Snooker: Euroopan kiertue Lisbon, Portugali
Finaali (Uusinta)
15:15
Jalkapallo: Intian Superliiga
2. välierä FC Goa (Intia ) - Atletico de Kolkata (Intia ) (Suora)
17:30
Jalkapallo: Seurajoukkueiden MM-turnaus
Välierät Cruz Azul (Meksiko ) - Real Madrid (Espanja) (Uusinta)

Kello 18:00

18:30
Jalkapallo: World Cup Clubs, Marokko
Suora
20:30
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
Uusinta
20:45
Jalkapallo: Bundesliiga
16. kierros Dortmund (Saksa) - Wolfsburg (Saksa) (Suora)

Kello 21:00

23:00
Jalkapallo: Seurajoukkueiden MM-turnaus
Välierät Club Atletico San Lorenzo (Argentiina) - Auckland City FC (Uusi-Seelanti ) (Jälkilähetys)

Kello 24:00

00:30
Pro wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
Viikon parhaat palat Smackdownista ja Raw:sta! (Uusinta)
01:00
Pro wrestling: Vintage Collection
Ohjelma kokoaa historian parhaat Pro Wrestling -ottelut 20 vuoden ajalta. Mukana supertähtiä kuten Hulk Hogan, ‘Macho Man’ Randy Savage ja Bret ‘The Hitman’ Hart. (Uusinta)
02:00
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 10. kierros: Strasbourg (Ranska ) - Pariisi (Ranska ) (Uusinta)
03:00
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 10. kierros: Khimki (Venäjä ) - Zenith (Venäjä ) (Uusinta)
04:00
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
Uusinta
04:30
Koripallo: Eurocup
Runkosarjan 10. kierros: Khimki (Venäjä ) - Zenith (Venäjä ) (Uusinta)