UutisetSääNetti-TVTV-opasSoMeHakuPalaute

Eurosport Tiistai 23.5.

05:30
Pyöräily: Giro d'Italia - Italian ympäriajo
._._. : Selostus: Peter Selin. (Uusinta)

Kello 6:00

06:30
Jalkapallo: MLS-kohokohdat
Makasiiniohjelma kokoaa yhteen tuoreimmat tapahtumat Major League Soccerista. (Uusinta)
07:00
Jalkapallo: U-20 MM-kisat, Etelä-Korea
Lohkovaihe 1. kierros: Ranska - Honduras (Uusinta)
08:15
Jalkapallo: U-20 MM-kisat, Etelä-Korea
Lohkovaihe 1. kierros: Vietnam - Uusi-Seelanti (Uusinta)
09:30
Tennis: Get Ready
Uusinta
09:45
Miekkailu: Grand Prix Series Shanghai, Kiina
Kohokohdat
10:45
Jalkapallo: U-20 MM-kisat, Etelä-Korea
Lohkovaihe 2. kierros: Englanti - Guinea (Suora lähetys)

Kello 12:00

13:00
Muut lajit: WATTS
Uusinta
13:15
Pyöräily: Giro Extra
Ohjelma kokoaa tuoreimmat tärpit Italian ympäriajon seuraamiseen. (Suora lähetys)
13:30
Pyöräily: Giro d'Italia - Italian ympäriajo
16. etappi: Rovetta - Bormio Selostus: Peter Selin. (Suora lähetys)

Kello 18:00

18:15
Pyöräily: Giro Extra
Ohjelma kokoaa tuoreimmat tärpit Italian ympäriajon seuraamiseen. (Suora lähetys)
18:30
Tennis: Ranskan avoin -tennisturnaus Pariisi, Ranska
Suora lähetys
19:00
Tennis: ATP Tourin kilpailu Geneve, Sveitsi
Suora lähetys

Kello 21:00

21:00
Tennis: Get Ready
Makasiiniohjelma
21:10
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)
21:15
Muut lajit: WATTS
Uusinta
21:30
Ratsastus: Horse Excellence
Makasiiniohjelma
22:00
Pyöräily: Giro tänään
Ohjelmaa kasaa olennaisen päivän etapilta jämäkkään pakettiin. Kohokohdat (Kohokohdat)
23:05
Formula e
Kooste osakilpailusta. (Makasiiniohjelma)

Kello 24:00

00:00
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)
00:30
Autourheilu: F3 EM-sarja Pau, Ranska
Makasiiniohjelma
01:00
Ralli: Dakar-ralli, Etelä-Amerikka
._._. (Makasiiniohjelma)
01:25
Urheilu-uutiset
Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (Makasiiniohjelma)
01:40
Jalkapallo: U-20 MM-kisat, Etelä-Korea
Lohkovaihe 2. kierros: Saksa - Meksiko (Uusinta)
02:30
Pyöräily: Giro d'Italia - Italian ympäriajo
16. etappi: Rovetta - Bormio Selostus: Peter Selin. (Uusinta)
04:00
Jalkapallo: U-20 MM-kisat, Etelä-Korea
Lohkovaihe 2. kierros: Englanti - Guinea (Uusinta)